Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі нагадали про заборону купатися у фонтанах, як людям, так і тваринам

У Дніпрі нагадали про заборону купатися у фонтанах - Наше Місто

Сьогодні, 4 травня, під час чергування по місту директор КП «Дніпроводоканал» Юрій Гамазинский проінспектув стан міських фонтанів, які були запущені 1 травня. Зокрема, фонтан «Водяна сфера», який через схожість форми відомий як «Кульбаба», повідомляє «Наше Місто».

«Водяна сфера» – це круглий басейн, що має посередині центральний стрижень, з якого вилітають струмені води, утворюючи кулю. Спочатку фонтан у 2006 році було встановлено на оновленому оглядовому майданчику парку ім. Т. Г. Шевченка. Однак у 2007 році через сильне розбризкування води від вітру його було перенесено на перехрестя Січеславської Набережної та вулиці Юліуша Словацького, де він і дотепер радує мешканців і є чи не найулюбленішим водограєм містян. У сонячний день між бризками народжується веселка.

Об’єм чаші становить 15 кубометрів. Для функціонування фонтану використовується вода з акваторії річки Дніпро, яку перекачують 2 основних насоса та занурений насос в акваторії Дніпра. Також особлива увага приділяється санітарному стану фонтану, тож мийка та дезінфекція проводяться 4 рази на місяць.

В ході перевірки фонтану «Водяна сфера» черговий зауважень не виявив.

У Дніпрі нагадали про заборону купатися у фонтанах - Наше Місто

Директор КП «Дніпроводоканал» Юрій Гамазинский також нагадав про заборону купатися у фонтанах, як людям, так і тваринам.

«Шановні мешканці та гості міста! З метою збереження вашого життя та здоров’я нагадуємо, що купання у фонтанах категорично заборонено! Будь ласка, пам’ятайте, що фонтани призначені виключно для декоративних цілей та не придатні для купання людей, домашніх тварин тощо.

Будь ласка, будьте обережні та дотримуйтеся правил безпеки! На місцях біля фонтанів будуть встановлені відповідні попереджувальні таблички», – сказав він.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, як фонтани Дніпра оживають під час війни.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: