Skip to content

У Дніпрі пропонують перейменувати великий хлібозавод

У Дніпрі пропонують перейменувати хлібзавод «Катеринославхліб»

На полицях магазинів та супермаркетів вже давно продається продукція хлібозаводу «Катеринославхліб». Проте назва бренду суперечить закону про дерусифікацію. Тому до компанії збираються звернутися з проханням перейменувати торгову марку, – пише «Наше Місто» з посиланням на телеграм-канал «Деколонізація. Україна».

З метою позбутися імперських елементів у назвах, Інститут національної пам’яті ініціює процес ребрендингу ТОВ “Катеринославхліб”, чия продукція представлена на ринку Дніпра. Відповідне звернення було надіслано Інституту національної пам’яті, після чого орган виконавчої влади погодився вирішити порушене питання.

«Інститут не наділений повноваженнями адміністративного впливу на органи місцевого самоврядування, юридичні особи, організації тощо. Водночас Інститут звернеться до ТОВ “Катеринославхліб” щодо вирішення питання порушеного у Вашому листі», – йдеться у листі органу.

В свою чергу у телеграм-каналі, де було опубліковано відповідний лист, автори висловили здивування стосовно того, що у наш час продукція продовжує випускатися під імперським символом.

У Дніпрі пропонують перейменувати хлібзавод «Катеринославхліб»

«Вражає, що хтось додумався до такої назви і продовжує випускати продукцію зараз», – йдеться у дописі.

Наразі точно не відомо, чи відбудеться перейменування відомого хлібзаводу.

Фото: телеграм-канал Деколонізація. Україна.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпропетровській області перейменували 18 населених пунктів.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: