Skip to content

Увімкнені фари та перевезення дітей: в Україні оновили ПДР

Валерия Федоренко

Увімкнені фари та перевезення дітей: в Україні оновили ПДР

У Правилах дорожнього руху для водіїв відбулися зміни. Вони стосуються увімкнення світла та перевезень дітей. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Кабінет міністрів України.

20 жовтня на засіданні Кабінету міністрів України було внесено зміни до правил дорожнього руху. Відтепер водії мають обов’язково вмикати денні ходові вогні під час руху на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами. Якщо у конструкції транспортного засобу таких вогнів немає –  потрібно вмикати ближнє світло фар. Раніше в Україні таке правило діяло в період осінньо-зимового сезону – з 1 жовтня до 1 травня. Тепер воно буде діяти цілий рік.

Друга зміна у ПДР стосується перевезень дітей на транспортних засобах. Тепер дітей, зріст яких нижчий за 150 сантиметрів, забороняється переводити без «дитячих утримувальних систем, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу». Також малечу не можна перевозити на задньому сидінні мотоцикла та мопеда, окрім ряду випадків. На жаль, про які саме випадки ідеться, у оновлених правилах не вказано.

Окрім того, у ПДР було уточнено перелік дорожніх знаків, якими позначено спеціальні місця для стоянки на автомагістралях і дорогах для автомобілів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: