Skip to content

До Дніпра надійшла чергова партія сучасних багатофункціональних ліжок і матраців для лікарень

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Ліжка для міських лікарень

Дніпро завдяки щоденній кропіткій співпраці мерії міста з міжнародними благодійними організаціями отримав чергову партію багатофункціональних медичних ліжок і медичних матраців. Цього разу їх передали ще одній міській лікарні.

Йдеться про 14 сучасних мобільних ліжок та 40 медичних матраців, наданих німецькою благодійною організацією «Gemeinsam für die Ukraine e.V» (у перекладі «Разом за Україну»), яка за підтримки німецьких партнерів у містах Келькхайм, Франкфурт-на-Майні та Бад-Хомбург вчергове надіслала допомогу до Дніпра. Організація готова й надалі у співпраці з мерією допомагати місту.

«Вдячні міській владі, німецькій благодійній організації за багатофункціональні ліжка хірургічного профілю, зручні медичні матраци. Такі речі відіграють важливу роль у лікуванні та догляді за хворими. Їх розмістимо у хірургічному відділенні та відділенні інтенсивної терапії», — сказав лікар міської лікарні Ігор.

Водночас волонтерка Тамара Горохова зазначила:

«Німецька БО «Gemeinsam für die Ukraine e.V» була заснована у Франкфурті-на-Майні Тетяною Фішер та її однодумцями. Благодійна організація вдало співпрацює з міською владою Дніпра щодо надходжень до міста допомоги, зокрема медичних ліжок, медикаментів тощо»

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: