Skip to content

ОФІЦІЙНО Мер Дніпра вручив ключі від 63 квартир військовим, сім’ям загиблих, рятувальникам, медикам та комунальникам

Мер Дніпра вручив ключі від 63 квартир - Наше Місто

Міський голова Дніпра Борис Філатов на Великдень вручив ключі від 63 квартир військовим, сім’ям загиблих, рятувальникам, медикам та комунальникам, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на його допис у соцмережах. Оселі укомплектовані меблями і вбудованою технікою.

«Від Міста, від усіх нас – дніпрян, подарував на Великдень квартири», – написав мер Дніпра.

За його словами, традицію забезпечувати житлом тих, хто дбає про Дніпро і людей, заклади ще у 2021 році. Бо взагалі такого не було 30 років.

Борис Філатов також поділився особистими роздумами про віру та Бога:

«Я знаю точно, що Йому не потрібні «освячені» ковбаса та горілка. А ще я точно знаю, що найкращий подарунок на Великдень – це квартира», – підсумував Борис Філатов.

Родина військового Артема вже готується проводити входини. До повномасштабного вторгнення росії в Україну чоловік півтора року працював зварювальником на «Міськводоканалі», а в липні 2022-го добровольцем пішов захищати країну і втратив на війні ногу. 

«Я в шоці. Воно несподівано просто. Ще не віриться, що ми отримали квартиру. Зараз, після інтервʼю поїдемо дивитися і планувати, що будем далі робити. Будемо облаштовуватися», — каже Артем, який тепер готується до нової роботи: працювати на протезному заводі та допомагати побратимам повертатися до повноцінного життя.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Борис Філатов розповів про успіхи Дніпра у міжнародній співпраці та закликав українців до єднання. Також міський голова повідомив, яку техніку Дніпро безоплатно отримає від народу Японії.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: