Skip to content

Борис Філатов розповів про успіхи Дніпра у міжнародній співпраці та закликав українців до єднання

Борис Філатов розповів про успіхи Дніпра у міжнародній співпраці та закликав українців до єднання

Міський голова Дніпра Борис Філатов розповів про успіхи міста у міжнародній співпраці. Зокрема, він зауважив, що протягом неповних трьох років війни місто отримало від іноземних друзів величезну кількість гуманітарної допомоги: автівки, медикаменти, спецтехніку, рятувальне обладнання та амуніцію, меблі, медобладнання генератори та навіть дитячий майданчик, – пише «Наше Місто» з посиланням на телеграм-канал Бориса Філатова.

Мер Дніпра поділився досвідом міжнародної співпраці міста під час війни. Зокрема, він розповів про те, як Дніпру вдалося поріднитися з Осакою, що ще у 2018 році здавалося неможливим.

«Зрештою, у побратимах Осаки такі мегаполіси, як: Чикаго та Сан-Франциско, Шанхай, Мілан, столиця Малайзії Куала-Лумпур, друге за величиною місто Австралії Мельбурн, фінансовий та торговий центр Бразилії Сан-Паулу. А тут якийсь Дніпро нещасний приїхав. Мовляв, де ми і де ви?», – розповідає Філатов.

Але війна відкрила для України вікно можливостей, бо наш народ показав усьому світові диво стійкості та національного єднання.

Дніпру вдалося поріднитися з такими мегаполісами, як Кельн, Гельсінкі, Мілан та Осака, а також отримати значну гуманітарну та медичну допомогу. Філатов підкреслив, що ця допомога не лише дає можливість місту утримувати міське господарство у гідному стані, але й дозволяє переправляти частину коштів на допомогу ЗСУ.

«Я вже не кажу про те, що кожна поїздка, кожен контакт із партнерами, кожна особиста зустріч не залишають світові можливості забути нашу війну», – пише міський голова Дніпра.

Саме завдяки цим поїздкам Дніпру вдається налагоджувати міжнародні зв’язки та отримувати допомогу. Міський голова закликав українців до єднання та запевнив, що Дніпро продовжуватиме робити все можливе для перемоги над ворогом.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Борис Філатов розповів, яку техніку Дніпро безоплатно отримає від народу Японії.

Читайте також: У Японії Філатов відвідав низку обʼєктів критичної інфраструктури та зустрівся з українськими біженцями.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: