Skip to content

У Дніпрі помер відомий вчений і викладач

Олег Вікторович Пилипенко помер - Наше Місто

1 травня на 63-у році пішов із життя почесний доктор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Олег Вікторович Пилипенко, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на навчальний заклад.

Олег Пилипенко народився у Дніпропетровську 14 липня 1961 року.

Олег Вікторович – випускник ММФ ДНУ за спеціальністю «Гідроаеродинаміка». Відомий учений у галузі динаміки рідинних ракетних двигунних установок (РРДУ), складних гідромеханічних систем, систем віброзахисту об’єктів ракетно-космічної, автомобільної і військової техніки. Основні напрямки його наукової діяльності пов’язані з дослідженнями процесів динаміки елементів конструкцій ракетно-космічної техніки, енергетичного і транспортного машинобудування, розробкою і створенням ефективних засобів забезпечення динамічного сполучення РРДУ з корпусом ракети і систем віброзахисту із квазінульовою жорсткістю. Список його наукових праць нараховує більше 170 найменувань.

Академік НАН України, директор Інституту технічної механіки HAH України і ДКА України, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, премії НАН України ім. М. К. Янгеля.

Тривалий час Олег Пилипенко вів педагогічну діяльність в ДНУ ім. О. Гончара. Займався підготовкою наукових кадрів через аспірантуру, був членом спеціалізованої вченої ради при ДНУ по захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо, раніше ми писали, що 28 квітня на 98-му році зупинилося серце кандидата медичних наук, доцента, відомого невролога Миколи Сергійовича Толубаєва.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: