Skip to content

Щоб люди менше платили за опалення: Філатов розповів про термомодернізацію будинків у Дніпрі

Щоб люди менше платили за опалення: Філатов розповів про термомодернізацію будинків у Дніпрі - Наше Місто

Міський голова Дніпра Борис Філатов оглянув перебіг комплексної реконструкції будинків у Дніпрі, яку роблять, аби люди менше платили за опалення взимку, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

На Інженерній та прилеглих вулицях у Дніпрі проходять роботи з термомодернізації 10 багатоквартирних будинків — як ОСББ, так і комунальної власності.

«Встигнемо в будь-якому випадку до початку опалювального сезону. Це дуже важливо для людей, тому що платіжки будуть зменшені як мінімум на 30-40%, а то і на половину. І всі ці заходи під час повномасштабної війни також знижують навантаження на енергосистему. Тож ми і далі працюватимемо в цьому напрямку», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Також він зауважив, що проєкти робіт були готові ще у 2021-му році. Утім, через початок повномасштабного російського вторгнення повернутися до їх втілення вдалося лише зараз. Для комплексної роботи місто залучило кошти ЄБРР.

Місцева мешканка пані Наталя розповідає, що зміни в будинку та навколо вражають.

«Все настільки красиво, і наш проспект, на якому ми дійсно всі гуляємо та відпочиваємо. Приємно стає. Я очікую дійсно покращення температурних умов, і тепліше буде набагато. Думаю, ми зможемо заощадити — наші платежі комунальні і витрати всього тепла», – каже вона.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: До Дніпра прибула чергова спецтехніка від Японії, великі поставки якої анонсував Філатов.

Читайте також: Дніпро продовжує розвивати свій медичний простір, – Борис Філатов.

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: