Skip to content

Дніпро продовжує розвивати свій медичний простір, – Борис Філатов

Дніпро продовжує розвивати свій медичний простір, - Борис Філатов - Наше Місто

Незважаючи на повномасштабне вторгнення, Дніпро продовжує оновлювати свої медичні заклади. За понад два роки широкомасштабної війни у Дніпрі було відремонтовано та відновлено роботу загалом 15 амбулаторій, – пише «Наше Місто» з посиланням на допис Бориса Філатова.

Міський голова Дніпра повідомив, що окрім лікарень, місто працює над ремонтами та придбанням обладнання для первинної ланки медицини.

У Дніпрі за понад два роки повномасштабної війни було відремонтовано та відновлено роботу 15 амбулаторій. Центр первинної медико-санітарної допомоги №9, що на лівому березі, як раз один з таких прикладів. Філатов зазначив, що в закладі продовжили ремонт, початий ще до війни. Нещодавно там завершили ремонт третього і четвертого поверхів. Зараз триває утеплення фасаду будівлі, а у підвалі зроблено укриття на понад 300 людей.

Раніше, ще до повномасштабного вторгнення, були оновлені перші два поверхи центру. Загалом за останні понад 30 років це перша така комплексна реконструкція тут.

«Все змінилося — порівнюючи те, що було декілька років тому, то зараз це зовсім інша лікарня. Ми можемо спокійно зайти, не треба тягнути візочка. Все працює. Варя (донька, — ред.) у захваті від усіх лікарів. Якщо раніше ми їздили по приватних клініках, то зараз спокійно йдемо сюди», — діляться своєю думкою дніпрянка Олена та її маленька донечка.

Дніпро продовжує розвивати свій медичний простір, - Борис Філатов

Загалом у приміщеннях замінили вікна, комунікації та проводку, встановили нові радіатори опалення, зробили хороше освітлення та облаштували аварійні виходи. Відремонтовані кабінети на верхніх поверхах дали змогу розмістити тут 15 спеціалізованих лікарів, що працюють за умовами укладених з НСЗУ договорів про медичне обслуговування населення. Це, зокрема,  кардіолог, невропатолог, акушер-гінеколог, нарколог, педіатр, онколог, психіатр, лікар УЗД, ортопед-травматолог, ендокринолог, терапевт, дитячий та дорослий дерматовенеролог. Щоденно їх відвідують більше сотні пацієнтів.

Також у центрі працюють 47 сімейних лікарів, з якими заключили декларації понад 72 тисяч людей, серед них 1,6 тис. є переселенцями.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Борис Філатов розповів про успіхи Дніпра у міжнародній співпраці та закликав українців до єднання.

Читайте також: Борис Філатов розповів, яку техніку Дніпро безоплатно отримає від народу Японії.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: