Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпровському художньому музеї відкрилась виставка робіт відомих митців

У Дніпровському художньому музеї (вул. Шевченка, 21) відкрилась виставка творів живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва «Подарунки сучасних митців до 110-річчя музею». На ній можна побачити твори як таких відомих дніпровських художників як Валерій Сосна, Станіслав Юшков, Олександр Резнік, так і митців з інших міст України.

– Ювілей художнього музею – це знакова подія для нашого міста, – впевнена Людмила Кудряшова, заступник начальника управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. – Враховуючи ту ситуацію, яка зараз в нашій країні, ми дуже хвилювались, як все відбудеться. На своїй сторінці у соцмережах співробітники музею озвучили девіз: 110 подарунків до 110-річчя. На нього відгукнулись дуже багато митців та представників бізнесу.

Художники та скульптори з Дніпра, Києва, Львова, Харкова подарували музею свої роботи. Всього 165 витворів мистецтва. Зараз їх можна побачити на виставці на другому поверсі. Серед авторів – такі відомі в Україні митці як Владислав Шерешевьский, Антон Логов, Борис Фірцак. Також тут є декілька робіт старих майстрів з постійної експозиції, яка під час війни майже повністю знаходиться у сховищах.

Фото Валерія Кравченка.

Нагадаємо, раніше ми присали про те, що на Дніпровському художньому музеї можна побачити інсталяцію «Душа».

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: