Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ На ринках Дніпра значно впали ціни на черешню, але є нюанс

Ціни на черешню у Дніпрі травень 2024 - Наше Місто

Наприкінці травня 2024 року на ринках Дніпра почала дешевшати черешня. Ціна на цю ягоду, яка на початку сезону сягала 200 грн за кілограм і вище, зараз стабілізувалася на значно нижчому рівні і сягає 100-140 грн, повідомляє «Наше Місто».

Експерти пояснюють таке падіння цін кількома факторами:

Ранній початок сезону: Цього року завдяки сприятливим погодним умовам сезон черешні українського виробництва розпочався на три тижні раніше. Це призвело до того, що на ринку одразу з’явилися великі партії ягоди, що й спричинило зниження цін.

Збільшення обсягів виробництва: Загалом цього року очікується, що врожай черешні буде більшим, ніж у 2023 році. Це також впливає на ціноутворення.

Ціни на черешню у Дніпрі травень 2024 - Наше Місто

Наразі середня ціна на черешню на ринках Дніпра становить 100-140 грн за кілограм. Це значно нижче, ніж на початку сезону, коли ціна сягала 175 грн за кілограм.

Аналітики прогнозують, що подальша вартість черешні коливатиметься залежно від якості та обсягу ягоди на ринку. Вагоме значення також матимуть погода та логістичні чинники.

Ціни на черешню у Дніпрі травень 2024 - Наше Місто

Варто зазначити, що наразі на ринках Дніпра продають багато черешні ранніх сортів з приватного сектору та дач. Така ягода, як правило, має не дуже високі смакові якості: вона невелика за розміром і кислувата.

Тому, якщо ви хочете купити справді солодку та м’ясисту черешню, краще почекати, коли на ринок надійдуть ягоди пізніх сортів.

Читайте також: Аквапарк SKY у Дніпрі відкриває сезон 2024: ціни та графік роботи.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: