Skip to content

Корупційний скандал у футболі: прокуратура вимагає відсторонити свата “мецената” з Дніпра Наріка

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Андрій Павелко УАФ

Розгляд справи про корупцію в Українській асоціації футболу триває. Нагадаємо, що в протизаконних діях підозрюють президента УАФ, а за сумісництвом свата представника дніпровського криміналітету Наріка, Андрія Павелка. Наразі прокуратура вимагає відсторонення Павелка від займаної посади, пише “Наше місто”. 

В листопаді минулого року очільника Української асоціації футболу Андрія Павелка затримали правоохоронці. Він отримав підозру від Генпрокуратури у кримінальному провадженні щодо будівництва заводу з виробництва штучної трави, а також закупівлі продуктів для тоді ще Федерації футболу України. Павелко мав провести в СІЗО два місяці, проте за нього одразу ж внесли заставу розміром 9 мільйонів 880 тисяч гривень.

Українська асоціація футболу повідомила, що прокуратура подала до суду клопотання про відсторонення за посади на два місяці президента УАФ Андрія Павелка.

В самій УАФ, яку досі і очолює Павелко, клопотання назвали “необґрунтованим” та “прямим втручанням в діяльність Громадської спілки”.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: