Skip to content

Геннадій Корбан розповів, які підрозділи ЗСУ отримають вантажівки вже сьогодні

Валерія Доброта

Штаб оборони Дніпра та області продовжує свою роботу із захисту рубежів та підвищення обороноздатності нашої армії. Голова Штабу Геннадій Корбан на своїй сторінці у Фейсбук розповів, що сьогодні розпочинається розподіл вантажівок та позашляховиків, які вдалося придбати для фронту. Також Геннадій Корбан подякував усім, хто жертвував кошти на придбання машин – і великому бізнесу, і людям, які переводили по кілька гривень, повідомляє кореспондент «Наше Місто».

«З перших днів війни я писав і говорив про те, що армія має бути мобільною. А для цього потрібні пікапи та вантажівки. І тому Штаб оборони Дніпра системно почав вирішувати питання щодо придбання автомобілів та проблеми, пов’язаних з логістикою.

Сьогодні починаємо видачу вантажівок наступним підрозділам: 58 бат, 92 бригада, 93 бригада, 17 танкова бригада, 59 бат, 54 бригада, ОУВ Хортиця. Продовжуємо опрацьовувати заявки. Впевнений, що це допоможе нашим хлопцям наблизити нашу перемогу над окупантами.

Хотів окремо подякувати працівникам Штабу за роботу, бізнесменам – Віктору Карачуну, Євгену Єрмакову, Олександру Дитятковському, меру Філатову та кожній людині, хто пожертвував хоча б одну гривню на придбання вантажівок.

Ворог не пройде. Перемога буде за нами, за Україною!», – написав Геннадій Корбан.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: