Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Два сина на фронті: історія про маму захисників з Дніпра

Історія матері з Дніпра

День матері – це свято, яке змушує нас задуматися про велич материнської любові та самопожертви. У цей день ми вшановуємо жінок, які подарували життя та виховали нове покоління. Проте, серед матерів є особлива група, про яку не можна не згадати – це мами захисників. Журналісти “Наше місто” поспілкувались з дніпрянкою Оленою Самойленко та дізнались її історію.

Олена Михайлівна – звичайна жінка, яка все життя присвятила своїй сім’ї. Її сини – Михайло та Микола з дитинства були справжніми патріотами, завжди готовими прийти на допомогу. Тому й не дивно, що вони без вагань пішли до війська, щоб захищати свою матір, свою сім’ю, свою країну.

-У мене два сина, вони – близнюки. У червні їм виповниться по 44 роки. У жовтні минулого року вони стали на захист Батьківщини, – розповіла пані Олена. – Коли я дізналася, що вони йдуть на фронт, хотіла, щоб вони залишилися вдома. Але вони сказали, що мусять захищати свою країну. І це не пафосні слова, це їхня позиція. Тому вони зараз зі зброєю в руках виконують свій громадянський обов’язок. 

З того часу життя Олени Михайлівни перетворилось на очікування. Кожен день вона молиться за синів, благаючи про їхню безпеку. Її серце стискається від тривоги за кожну новину з фронту, та вона знаходить в собі сили не здаватися, адже знає, що хлопці потребують її підтримки.

-Я намагаюсь телефонувати їм кожного дня. Питаю, як у них справи. А хлопці завжди кажуть, що все добре. Не хочуть мене турбувати. Так сталося, що вони служать разом, наразі перебувають в зоні бойових дій, – каже Олена Самойленко. – У нас батько – дуже відповідальна людина. Можливо, він став прикладом для синів. Вони виросли чесними та справедливими, справжніми патріотами. Я пишаюся своїми дітьми. Але в душі постійна тривога за них. 

У День матері хочеться сказати всім матерям українських захисників: “Дякуємо вам за вашу силу, мужність і безмежну любов! Ви – справжні героїні, які тримають тил і дарують надію своїм дітям”.

-Мене синочки завжди вітають з Днем матері. Раніше дарували квіти, а цьогоріч привітали по телефону. У мирний час ми збиралися за родинним столом на усі свята, – пригадує Олена Михайлівна. –  Моя найзаповітніша мрія – наша Перемога. Щоб Україна була процвітаючою державою. Щоб українці жили щасливо, а над нами завжди було мирне небо. 

Матері – це берегині домашнього вогнища. Їхня безмежна любов до дітей, до України дає їм сили витримати будь-які випробування. І саме завдяки цій любові, завдяки єднанню та незламності українського народу ми обов’язково переможемо.

Фото Володимира Федорищева.

Читайте також: У Дніпрі Університет третього віку пропонує безкоштовні заняття східними танцями.

Категорія: Важливо, Інтерв'ю, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: