Skip to content

У Дніпрі Університет третього віку пропонує безкоштовні заняття східними танцями

заняття зі східних танців

Сьогодні у Дніпрі у сквері Героїв відбулось чергове заняття східних танців для учасників безкоштовного соціального проєту «Університет третього віку». Детальніше про це – в матеріалі «Наше місто».

Під час інспекційного об’їзду черговий по місту директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько відвідав заняття у сквері Героїв.

-З початку травня ми перенесли спортивні заняття на свіже повітря. У зелених зонах займатися нашим учасницям подобається ще більше. До цього заняття проходили в приміщенні. На цей напрям завжди велика кількість бажаючих. Бачу, як вони дуже старанно підходять до тренувань. Дехто навіть купив спеціальні пояси для східних танців, які дзвенять під час руху. Учасники просять збільшити кількість занять, і ми розглянемо цю можливість, – сказав черговий Артем Нідєлько.

Пані Олена переселенка з міста Сватове. Жінка переїхала до Дніпра у 2022 році. Аби знайти друзів та поринути у ритм міста, у серпні того ж року записалася до Університету третього віку. З того часу не пропускає заняття зі східних танців. Каже, що розвантажує тут не тільки тіло, але й голову. 

-Я дуже вдячна Університету за організацію такого чудового дозвілля для пенсіонерів і тим паче – для переселенців. Завдяки цьому ми можемо відволіктися від негараздів. Це дуже гарна програма. Я щомісяця відвідую різні концерти та театральні вистави. Незабаром планую записатися на уроки з англійської мови, – каже учасниця УТВ Олена Шепель.

Заняття зі східних танців для учасників УТВ проходять біля фонтану у сквері Героїв. Сформовано 4 групи, у кожній до 30 людей.

-Через танці я навчаю жіночності, розкутості та розслабленості. Це дуже важливо, особливо у нинішній час. З нашим способом життя жінки досить напружені. А танці дають можливість розслабити групи м’язів, – розповідає тренерка зі східних танців Юлія Татаринова.

Учасники УТВ, окрім східних танців, можуть також відвідувати і інші спортивні напрями: аеробіку, оздоровчу гімнастику, черлідинг, скандинавську ходу та китайську гімнастику з ракеткою «Байлун Бол». Також зараз відкритий набір на новий спортивний напрямок «Пілатес з елементами йоги».

-Всі заняття для учасників безкоштовні та проходять на свіжому повітрі у парках і скверах міста. З початку року до УТВ вже долучилося 669 нових учасників. І ми маємо від них зворотну реакцію, що їм дуже подобається проєкт. Тому запрошуємо і інших людей поважного віку приєднатися до нашої дружньої родини. Для цього жінки віком від 55 років та чоловіки від 60 років можуть принести паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, довідку про взяття на облік (для ВПО) на вул. Старокозацьку, 40-Б, – додав Артем Нідєлько. 

Нині учасниками УТВ є майже 16 тисяч людей поважного віку. Близько тисячі – це внутрішньо переміщені особи.

Читайте також: Безпека дітей: у Дніпрі продовжують ремонтувати дитячі та спортивні майданчики.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: