Skip to content

Безпека дітей: у Дніпрі продовжують ремонтувати дитячі та спортивні майданчики

Ремонт дитячих майданчиків у Дніпрі

У Дніпрі активно тривають роботи з капітального ремонту та реконструкції дитячих та спортивних майданчиків. Цього року міська влада планує оновити понад 70 об’єктів, про які дніпряни повідомили до міської ради. Про це повідомляє «Наше місто».

Наразі триває ремонт дитячого майданчика і на просп. Слобожанському, 8/1. Хід робіт перевірив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько. Він 12 травня є черговим по місту. 

-До нас зверталися батьки дітей, які зазвичай грають тут. Вони просили оновити ігровий комплекс, гойдалки та інші елементи, – сказав Артем Нідєлько. – У лютому я вже приїздив сюди, спілкувався з мешканцями. Тоді ми показали план, як все буде тут розміщуватися. Батьки висловили свої побажання, і ми їх врахували.

Дніпрянка Любов Іванівна розповідає, що на майданчику завжди було багато дітей, але останнім часом батьки не так активно пускали сюди малечу. Все через аварійний стан майданчика.

-Ми дуже радіємо початку робіт і вже чекаємо на завершення. Розуміємо, що процес не буде швидким, але батьки дуже задоволені, що вже влітку їхні діточки зможуть грати на безпечному майданчику. Дуже вдячні, що у такі непрості часи є можливість оновлювати майданчики, аби діти могли гратися, розважатися на свіжому повітрі, – каже Любов Мельник. 

Нині на майданчику тривають демонтажні роботи. Далі всі елементи ремонтуватимуть у заводських умовах. 

-Тут буде укладено новий поребрик, адже старий вже в аварійному стані. Для безпеки дітей буде і гумове покриття, – розповів директор КП «Розвиток територій міста» Ігор Нікітін.

Окрім згаданої локації нині ремонтують іще 6 дитячих та спортивних майданчиків у різних районах міста. 

Фото ДМР.

Читайте також: У Дніпрі замінували будівлі судів та лікарень: що відомо.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: