Skip to content

Чергова судова перемога на користь громади: гуртожиток Дніпра повернули у власність міста

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Гуртожиток Дніпра повернули у власність міста - Наше Мисто

Гуртожиток Дніпра, що розташований у Новокодацькому районі, повернули громаді. Ще з 2018 року Дніпровська міська рада позивалась до суду щодо передачі з державної у комунальну власність будівлі гуртожитку. Судовий процес тривав три роки, і у лютому 2021 року Господарським судом міста Києва задовільнено позов Дніпровської міської ради до Міністерства економіки України та Державного підприємства «Дніпровський електровозобудівний завод» (АТ «ДЕВЗ») про передачу гуртожитку до комунальної власності.

Гуртожиток Дніпра повернули у власність міста  - Наше Мисто

“Після того, як постанова набрала чинності, міським головою надано доручення на підготовку відповідного проєкту рішення виконкому міськради щодо прийняття на баланс Дніпровської міської територіальної громади цього гуртожитку. Таким чином,  мешканці цього гуртожитку, а це більше ніж 70 сімей, зможуть приватизувати свої кімнати та користуватися ними в подальшому вже як власники. Далі цей будинок буде обслуговувати «Жилсервіс-5”, — зазначив начальник відділу захисту інтересів територіальної громади міста у кримінальних провадженнях управління представництва та захисту інтересів територіальної громади міста у судах загальної юрисдикції департаменту правового забезпечення ДМР Володимир Гуртовий. 

Гуртожиток Дніпра повернули у власність міста  - Наше Мисто

Лілія Коваленко проживає у цьому гуртожитку з 1988 року. Мешканці дуже хотіли, аби кімнати гуртожитку можна було приватизувати. У 2016 році вони звернулися до керівництва “Дніпровського електровозобудівного заводу», але там не звернули увагу на їх прохання.

Гуртожиток Дніпра повернули у власність міста  - Наше Мисто

“Ми звернулися до міського голови Бориса Філатова, і він допоміг нам у судовому процесі. Адже це остання можливість для багатьох із нас мати власне житло”, — зазначила мешканка гуртожитку.

Гуртожиток Дніпра повернули у власність міста  - Наше Мисто

Категория: Новости Днепра

Поделиться: