Skip to content

1,2 млн виплатять у Дніпрі людям з інвалідністю

Шумская Елизавета

Шумская Елизавета

1,2 млн виплатять у Дніпрі людям з інвалідністю. Новости Днепр

 

За ініціативи міського голови Дніпра Бориса Філатова до Міжнародного дня людей з інвалідністю майже 1,2 тис. дніпрян отримають фінансову допомогу на загальну суму близько 1,2 млн грн.

Загалом на матеріальну підтримку людей з інвалідністю мерія виділяє майже 11,5 млн грн. Її виплачують в рамках міської комплексної програми.

Наразі близько 40 тис. дніпрян мають інвалідність, понад 3,2 тис. із них – діти.

— У 2018 році ми докладатимемо ще більше зусиль, щоб вирішити проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями. Бажаю вам бути міцними духом. Міський голова з вами, – сказав мер Борис Філатов 1 грудня під час урочистого заходу до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

За словами Бориса Філатова, спеціальної реконструкції потребує чимало інфраструктурних об’єктів. Наразі сучасні дороги роблять із заниженими бордюрами, на сучасних зупинках вкладають тактильну плитку для людей з вадами зору, а у районах міста створюють спеціальні доріжки, що допомагають орієнтуватися сліпим.

Водночас наступного року щомісячну адресну допомогу на оплату житлово комунальних послуг надаватимуть сім’ям, де є люди з інвалідністю дитинства 2-ї групи. Сьогодні її отримують особи з інвалідністю дитинства 1 групи та діти-інваліди. Цьогоріч на це передбачено 11,2 млн грн.

Також місто бере на себе витрати на санаторно-курортне лікування. На це з бюджету виділили понад 2,2 млн грн.

Крім того, у 2018-му у мерії планують придбати 2 додаткових автобуси, що оснащені підйомниками та пристосовані до потреб людей з інвалідністю.

1,2 млн виплатять у Дніпрі людям з інвалідністю. Новости Днепр 1,2 млн виплатять у Дніпрі людям з інвалідністю. Новости Днепр 1,2 млн виплатять у Дніпрі людям з інвалідністю. Новости Днепр 1,2 млн виплатять у Дніпрі людям з інвалідністю. Новости Днепр

Фото Андрія Батозського 

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: