Skip to content

Поліцейські вилучили 300 літрів нелегального алкоголю (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

25 березня дільничні інспектори Нікопольського відділу поліції провели профілактичний рейд, направлений на виявлення неліцензійної торгівлі алкоголем, тютюновими виробами та розливної торгівлі.

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в області.

В ході рейду правоохоронці виявили господарське приміщення по вул. Вчительській, переобладнане під магазин. В ньому реалізовували алкогольні напої без відповідної ліцензії. Крім цього, в магазині не було жодних дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності.

За даним фактом складено адміністративний протокол за ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Виявлена продукція вилучена.

Як розповів заступник начальника Нікопольського відділу поліції Юрій Сидорук, за результатами проведеного рейду було виявлено та вилучено близько 300 літрів напоїв.

«Ми й надалі будемо здійснювати перевірку торгових закладів» — підкреслив він.

Нікопольська поліція звертається до громадян з проханням повідомляти про будь-які факти торгівлі спиртними напоями або тютюновими виробами без відповідних документів чи торгівлю алкоголем в розливному вигляді до місцевих відділів поліції або за телефоном «102».

Категория: Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: