Skip to content

Педагоги Дніпра отримали 95 тисяч гривень до Дня працівника освіти

Марианна Стец

Марианна Стец

dscn4101У Палаці дітей та юнацтва відбулося свято з нагоди Дня працівника освіти

На свято прийшли 450 педагогів міста від дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів та шкіл естетичного виховання. У тому числі, ветерани педагогічної праці та учасники АТО. Біля входу їх зустрічав духовий оркестр флотилії юних моряків.

Педагогів привітав міський голова Борис Філатов. 19-ти найкращим працівникам освіти він вручив «Подяку міського голови» та сертифікати на 5 тисяч гривень. Після цього для винуватців свята виступили дитячі творчі колективи міста.

dscn4093— Професія педагога — це справжнє покликання душі, — наголосив Борис Філатов. — Я сам із родини викладачів, два роки викладав у Митній академії… 28 вересня я прийняв рішення виступити на наступній сесії міської ради з ініціативою підняти муніципальну надбавку працівникам сфери освіти ще на 10 %. Нехай це стане ще одним подарунком для наших дорогих вчителів.

Також міський голова додав, що зараз планується покращувати матеріально-технічне забезпечення в школах та дошкільних закладах Дніпра.

larisa-kurochka— Педагоги повинні бути майстрами своєї справи, щоб зацікавити малечу та чомусь її навчити, — говорить вчитель-дефектолог дитячого садка № 73 для дітей із порушеннями зору та мови Лариса Курочка. — До кожної дитини в нас індивідуальний підхід. Мені особисто завжди хотілося допомогти дітям із порушеннями зору та мови, підтримати їх. Тому обрала таку професію.

Вчитель української мови Лариса Квітка працює у середній школі № 105 вже 26 років. Викладає у п’ятих та одинадцятих класах.

larisa-kvitka— Вчителів найбільше радують старанні та допитливі учні, — посміхається вона. — Приємно, коли твоя праця дає свої плоди. Як говорив педагог та письменник Василь Сухомлинський, “Серце віддаю дітям”. А нагорода, яку ми отримали до свята, — це, перш за все, повага до нашої праці.

Маріанна Стець, фото автора

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: