Skip to content

Гроші прийдуть, звідки не чекали: хто у листопаді казково розбагатіє

Олена Завгородня

На думку астрологів, у листопаді багатьом людям пощастить стати успішнішими фінансово. Але у деяких представників зодіакального кола все ж таки буде більше шансів на фінансові перемоги, ніж в інших. Хто зможе збільшити свій дохід, читайте в матеріалі сайту«Наше Місто».

Овен

Овни можуть розраховувати на фінансову допомогу від тих, хто може – а в деяких випадках і повинен – надати її їм. В одних випадках це будуть гранти на роботу, якої зараз потребує суспільство і ЗМІ, в інших йтиметься про виплати від держави у вигляді матеріальної допомоги. Головне, не розтринькати отримане, а витратити економно.

Терези

Терези, мабуть, найщасливіший у фінансовому сенсі знак Зодіаку: можна сказати, що гроші приноситимуть будь-яке заняття, за яке вони візьмуться в цей час. Головне, витрачати отримане з розумом – на нові проєкти, які принесуть ще більше грошей. Це може запустити безперервний фінансовий ланцюжок, який значною мірою сприятиме добробуту представників знака.

Риби

Риби, які непогано попрацювали останнім часом, і винагороду отримають згідно із заслугами, що говорить про особливу успішність представників знака. Зірки наполегливо рекомендують їм не влаштовувати перерву в роботі, а діяти далі, пропонуючи нові проєкти та розвиваючи чергові ідеї. Такий підхід до роботи зробить їх затребуваними та добре оплачуваними.

Категорія: Новини Дніпра, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: