Skip to content

Alyona Alyona та Jerry Heil оголосили збір коштів на відбудову гімназії на Дніпропетровщині, яку знищила ракета

Alyona Alyona та Jerry Heil оголосили збір коштів на відбудову гімназії на Дніпропетровщині, яку знищила ракета

Під час пресконференції перед від’їздом до Мальме alyona alyona та Jerry Heil оголосили про старт кампанії зі збору коштів на відновлення гімназії в Кривому Розі, яку зруйнувала ракета рф, – пише «Наше Місто» з посиланням на Суспільне Дніпро.

Навчальний заклад було зруйновано двома ракетами військ рф вночі на 11 жовтня 2022 року. На відновлення Великокостромської гімназії потрібно 10 000 000 гривень. Збір коштів триватиме протягом місяця, з 25 квітня по 25 травня.

«Наші діти дуже чекають, школа це все, що є в селі, це осередок знання, місце, де збираються всі найкращі ідеї. Наші діти хочуть до школи. Наша школа була дуже гарна, світла, у нас були просторі коридори. Всі класи були оформлені по-сучасному. Ми садимо квіти, садимо сад, замість того, який зруйнували російські ракети», – розповіли Суспільному вчителі гімназії.

У 1977 році після завершення будівництва будівельники вручили ключ, який тепер став головним символом збору.

«У 1977 році нам зробили такий величезний подарунок, збудували таку величезну школу. Першачкам вручили цей ключ, і з того часу він передавався з покоління в покоління першачкам. Під час удару цей ключ теж зберігся», – кажуть вчительки закладу.

Що відомо про ракетний удар

Уночі 11 жовтня 2022 року російські війська обстріляли село Велика Костромка, що входить до складу Зеленодольської громади. Двома ракетами було пошкоджено місцевий ліцей, що призвело до повного зруйнування частини будівлі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі 85 % вікон у будинках ЖКГ, де стався вибух 2 квітня, вже встановили.

Читайте також: Ракетна атака на Дніпро: під час удару постраждала жінка.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: