Skip to content

Пенсіонери з Дніпра підпалили кремль

Валерія Доброта

Пенсіонери з Дніпра підпалили кремль

У Дніпрі, в парку ім. Лазаря Глоби, учасники безкоштовного соціального проєкту «Університет третього віку» влаштували квест «Чаклуємо для перемоги. Спалення кремля». На захід з нагоди Гелловіну вони прийшли у костюмах різних гелловінських образів. Для проходження квесту розділилися на дві команди. Виконавши конкурсні завдання, усі гуртом спалили кремль, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Попри те, що свято Гелловін не є настільки популярним у нашій країні, однак сьогодні побачили наших учасників в образах відьмочок, піратів, привидів, чаклунок. Під час конкурсних завдань у форматі квесту учасники розгадували тематичні загадки, виконували цікаві завдання, отримуючи підказки та артефакти. Саме вони стали ключами до фінального дійства – спалення кремля.  Усі впевнені, що ця подія стане пророчою. Тож, чекаємо!, – підкреслила головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Вікторія Дерець.

Спалювали кремль під наспівування «Гори, гори ясно, аби не погасло!».

«Гарний вийшов квест. А головна подія була наприкінці – спалили кремль разом із усією тією нечистю, яка напала на нашу країну. Сьогодні вночі маємо загадати, аби наші пращури допомогли нам знищити цю навалу. А наші захисники повернулися неушкодженими до своїх домівок. Засинаємо сьогодні з хорошими думками. За стародавнім звичаєм можна покласти гарне яблуко під подушку і загадати нашу перемогу», – каже пані Олександра Мирошниченко.

Переповнюють емоції і пана Анатолія. Чоловік був в образі пірата. «Ми так згуртувалися, аби подолати завдання квесту. Відгадали цифри, слова, постріляли в тирі. Врешті, пройшли всі конкурси, аби зібрати кремль і його спалити», – додав Анатолій Нагорний.

Наприкінці свята учасники усі гуртом смакували гарячим чаєм із солодощами.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: