Skip to content

Батьки загинули: Настя, фото порятунку якої облетіло весь світ, залишилась вдовою і сиротою

Ксенія Куземко

Батьки загинули: Настя, фото порятунку якої облетіло весь світ, залишилась вдовою і сиротою

Батьки дівчини Анастасії Швець, яка дивом врятувалася у Дніпрі після ракетного удару по дев’ятиповерхівці, загинули. Їх тіла знайшли під завалами. Про це Настя розповіла в ефірі «Телеканал Київ», пише «Наше місто».

“Головним для мене було, щоб знайшли батьків. Мені було все одно, що буде зі мною. Але вони, на жаль, не вціліли. Їх сьогодні дістали з-під уламків”, – розповіла Анастасія в коментарі телеканалу Київ.

Сама вона пробула під уламками понад годину. Останнє, що пам’ятає дівчина перед вибухом – батьки залишалися на кухні, а вона пішла в спальню.

“Мене накрило дверима в ліжку, частина кухні в кімнаті, ванної, кухні, коридору і комори немає, там прірва і я бачу іншу частину під’їзду, чужого під’їзду”, — написала дівчина.

Крім цього, Анастасія розповіла ще про одну особисту трагедію: кілька місяців тому, виконуючи бойове завдання, загинув її коханий.

“У мене немає слів, у мене немає емоцій, я нічого не відчуваю крім великої порожнечі всередині. Я стала популярною, хоч і не хотіла цього, майже кожен паблік мене публікує. А я хочу до батьків. Мені боляче”, – додала вона.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: