Skip to content

4 лікаря працювали одночасно: в Дніпрі врятували бійця з тяжкою вибуховою травмою

Аліна Рудич

Новини Дніпра: В 4-ій лікарні врятували бійця

Медики – справжні янголи-охоронці для українських захисників. Бійці на фронті роблять все можливе та неможливе для нашого захисту, а лікарі в тилу завжди готові прийти на допомогу. Черговою історією порятунку бійця з журналістами сайту “Наше місто” поділились в департаменті охорони здоров’я Дніпровської міськради.

Історія порятунку цього захисника вкотре доводить, що сумісними зусиллями можлива будь-яка перемога. 

25 -річний Михайло (ім‘я змінено) професійний військовий, родом з Дніпра. З початку повномасштабної війни боронить Україну в одній з гарячих точок. У бою хлопець отримав вибухову травму. Снаряд пошкодив стегно і лице. Рятували хлопця у рідному місті. 

До міської лікарні №4 він потрапив у вкрай важкому стані. Відкритий перелом стегна та нижньої щелепи. 

За порятунок земляка взялась велика команда професіоналів. Всі діяли як єдиний механізм. Одні лікарі займались пошуком необхідних конструкцій, шукали волонтерів, аби оплатити та доставити конструкцію. 

У цей час анастезіологи вже готували Михайла до операції. Лікарі також встановили фіксації на щелепу та буквально  годували хлопця через трубочку.   

Родина хлопця весь час була поряд, аби підтримати та полегшити його страждання.

Ну а далі – професіоналізм щелепних хірургів та травматологів врятували життя бійцю. У щелепу була встановлена пластина, а у кістці на нозі спеціальна конструкція. 

Майже 4 години важкої операції та чотири лікаря, що працювали одночасно, аби не гаяти час. І команда знов гідно впоралась з усіма випробовуваннями.

Зараз поранений вже проходить етап реабілітації та почуває себе добре. Лікарі і досі стежать за своїм пацієнтом, а він не перестає дякувати за порятунок.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: