Skip to content

Для мене це неприйнятно: головний рабин України засудив позбавлення громадянства Геннадія Корбана

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Новини Дніпра: головний рабин України засудив позбавлення громадянства Корбана

Скандал з позбавленням громадянства України голови штабу оборони Дніпра Геннадія Корбана не вщухає. Багато хто з відомих українців вже висловили свою точку зору з цього приводу. Так, голова Об’єднання юдейських релігійних організацій України Яків Дов Блайх засудив позбавлення українського громадянства Геннадія Корбана, передає “Наше місто” з посиланням на centr.tv.

«Попри те, чи євреї, чи не євреї, дружу я з ними чи не дружу — я не розумію, як це робиться, що країна — будь-яка країна — може позбавити громадянства своїх громадян», — сказав Блайх.

Для нього неприпустимий той факт, що людину можуть позбавити права бути громадянином тієї країни, де вона народилась.

«Коли людина народилася в Україні, виросла в Україні, працює в Україні. Якщо він злочинець — посадіть його до в’язниці. Якщо він порушив Конституцію — посадіть його. Щоб позбавити людей свого громадянства — це для мене виглядає неприйнятно. Мені це не подобається, я вам скажу чесно. I can say it in English: I don’t think it’s a normal thing. Це ненормальний підхід», — заявив Блайх.

Нагадаємо, що 20 липня ввечері «Українська правда» опублікувала вкид про те, що готується якийсь таємний указ про позбавлення громадянства Ігоря Коломойського, Вадима Рабіновича та Генадія Корбана.

Український громадсько-політичний діяч, лідер «Правого сектору» у 2013-2015 роках Дмитро Ярош назвав інформацію про позбавлення громадянства Генадія Корбана удар по єдності нашого народу у війні з росією. Висловився з цього приводу і відомий український журналіст Юрій Бутусов. Відомий політолог Олександр Кочетков вважає, що це публічна погроза і попередження Генадію Корбану. За його словами, позбавити Корбана громадянства – те саме, що здати Дніпро росії.

Категорія: Новини Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: 

Поділитися: