Skip to content

Скандал з чутками про позбавлення громадянства Геннадія Корбана: що відомо

Валерія Доброта

Корбан, позбавлення громадянства - Наше Місто

20 липня ввечері «Українська правда» опублікувала вкидання, бо інакше не назвеш замітку про те, що готується якийсь таємний указ про позбавлення громадянства Ігоря Коломойського, Вадима Рабіновича та Генадія Корбана. І якщо перші два прізвища нікого не здивували, то як у цьому списку опинився Корбан, ніхто не зрозумів. Новина одразу викликала хвилю обурення у соцмережах, повідомляє сайт «Наше Місто».

Інформація, опублікована «Української правдою» викликає більше запитань, ніж відповідей. Бо незрозуміло, як можна позбавити українського громадянства людину, яка має його від народження. Це є прямим порушенням Конституції. Друге – кому вигідно ширити таку безглуздість про людину, яка з перших днів війни працює на захист не тільки Дніпра, але й сусідніх областей, будуючи лінії оборони у Запорізькій, Херсонській, Харківській та Донецькій областях. Третє – яким боком до всього цього Президент Володимир Зеленський, ім’ям якого прикриваються автори замітки.

Голова Центра тероборони Дніпра Генадій Корбан наразі знаходиться у відпустці, з якої він повинен повернутися вже сьогодні. Коментарів стосовно матеріалу в «Українській правді» він ще не давав.

Та багато хто з відомих українців відреагували на чутки.

Серед них офіцер ЗСУ, волонтер, керівник благодійної організації «Фонд «Мир і Ко»» Мирослав Гай.

Висловився з цього приводу і відомий письменник, суспільний діяч і блогер Ян Валетов.

Корбан, позбавлення громадянства - Наше Місто
Корбан, позбавлення громадянства - Наше Місто

Чекаємо на офіційну інформацію.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: