Skip to content

Це удар по єдності нашого народу: Ярош про чутки про позбавлення громадянства Корбана

Ярош про Корбана - Наше Місто

Нагадаємо, що 20 липня ввечері «Українська правда» опублікувала вкид про те, що готується якийсь таємний указ про позбавлення громадянства Ігоря Коломойського, Вадима Рабіновича та Генадія Корбана. Поява у цьому списку Корбана викликала хвилю нерозуміння і обурення у соцмережах. Багато хто з відомих українців вже висловили свою точку зору з цього приводу. Так, український громадсько-політичний діяч, лідер «Правого сектору» у 2013-2015 роках Дмитро Ярош назвав плітки про позбавлення громадянства Генадія Корбана удар по єдності нашого народу у війні з росією, повідомляє сайт «Наше Місто».

Ярош про Корбана - Наше Місто

«Не звик коментувати чутки, але щиро здивований інформацією про можливе позбавлення громадянства керівника обласного Штабу територіальної оборони Геннадія Корбана.

Якщо це правда, то такі дії – удар по єдності нашого народу у протистоянні російській агресії та по обороноздатності Січеславськоі області…

Якщо це ворожий «вкид», то вони знають як можна дестабілізувати ситуацію та розділяти патріотів України… отже, треба робити висновки.

Пане Президенте, розраховую на Ваше прагнення перемогти у цій Війні!

Бо, в єдності – сила!», – написав Дмитро Ярош.

Ярош про Корбана - Наше Місто

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: