Skip to content

Корбана позбавили громадянства так само, як висилали “неугодних ” радянській владі людей, – Глузман

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Глузман про позбавлення громадянства Корбана

Скандал з позбавленням громадянства України голови штабу оборони Дніпра Геннадія Корбана не вщухає. Багато хто з відомих українців вже висловили свою точку зору з цього приводу. Так, Голова Асоціації психіатрів України і відомий радянський дисидент Семен Глузман зазначив, що Корбана позбавили громадянства так само, як висилали з країни за часів СРСР “неугодних ” радянській владі людей, повідомляє «Наше місто».

Він нагадав, що 10 серпня 1922 року Всеросійський Центральний виконавчий комітет Рад робітничих і солдатських депутатів видав декрет “Про адміністративну висилку”, який дозволяв владі висилати неугодних їм людей без суду.

Глузман заявив, що спочатку людей висилали, а згодом вже почали саджати до в’язниці та розстрілювати.

“Віддавши радянській державі призначені мені 10 років, я хотів із цієї країни виїхати. Дуже хотів. Але мене не випустили. Ймовірно, тому що я не Іванов і не російський. Чому все це пригадав? Поясню: сьогодні 10 серпня. Через сторіччя після ухвалення декрету “Про адміністративну висилку” українського громадянина Корбана не хочуть пустити на Батьківщину. Традиція жива, чи що…” – наголосив він.

Нагадаємо, що 20 липня ввечері «Українська правда» опублікувала вкид про те, що готується якийсь таємний указ про позбавлення громадянства Ігоря Коломойського, Вадима Рабіновича та Генадія Корбана.

Український громадсько-політичний діяч, лідер «Правого сектору» у 2013-2015 роках Дмитро Ярош назвав інформацію про позбавлення громадянства Генадія Корбана удар по єдності нашого народу у війні з росією. Висловився з цього приводу і відомий український журналіст Юрій Бутусов. Відомий політолог Олександр Кочетков вважає, що це публічна погроза і попередження Генадію Корбану. За його словами, позбавити Корбана громадянства – те саме, що здати Дніпро росії.

Категорія: Новини Дніпра, Новини політики Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Поділитися: