Skip to content

З’явилось відео, як у Геннадія Корбана забрали паспорт і без пояснень не пускають в Україну

Валерія Доброта

Корбан відео паспорт - Наше Місто

З’явилось відео, як у голови тероборони Дніпра Геннадія Корбана прикордонники вилучили паспорт і не пускають в Україну. Відео оприлюднила «Страна», повідомляє сайт «Наше місто».

Український паспорт у Корбана було вилучено на прикордонному переході між Польщею та Україною.

Прикордонники мотивували свої дії тим, що Корбана позбавили громадянства. При цьому, за інформацією джерела, паспорт вилучили без пред’явлення будь-яких паперів та офіційних пояснень причини.

Нагадаємо, що 20 липня ввечері «Українська правда» опублікувала інформацію про те, що готується якийсь таємний указ про позбавлення громадянства Ігоря Коломойського, Вадима Рабіновича та Генадія Корбана. Поява у цьому списку Корбана викликала хвилю нерозуміння і обурення у соцмережах. Багато хто з відомих українців побачили у цьому зраду інтересів Дніпра. Так, відома волонтерка родом з Дніпра Наталія Юсупова заявила, що це сором на увесь світ.

Український громадсько-політичний діяч, лідер «Правого сектору» у 2013-2015 роках Дмитро Ярош назвав інформацію про позбавлення громадянства Генадія Корбана удар по єдності нашого народу у війні з росією. Висловився з цього приводу і відомий український журналіст Юрій Бутусов. Відомий політолог Олександр Кочетков вважає, що це публічна погроза і попередження Генадію Корбану. За його словами, позбавити Корбана громадянства – те саме, що здати Дніпро росії.

Категорія: Відео, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: 

Поділитися: