В центре Днепра упорядочивают места для парковки (Фото)

Алиса Литвинова
    -

В Днепре насчитывается около 200 тыс. автомобилей на почти миллион жителей. Но оборудованных паркомест в центральной части лишь 6000. Сейчас в городе власти упорядочивают места для парковки. Об этом сообщает «Наше Місто» со ссылкой на Департамент транспорту та інфраструктури м. Дніпра

Карантин позволяют коммунальным предприятиям города быстрее выполнять ту работу, которая в обычной жизни заняла бы много времени. КП Горавтопарк в настоящее время осуществляет работы по реконструкции и обустройству площадок для парковки в центральной части города. Большое внимание уделяется зонам, где парковка осуществлялась на тротуарах и мешала движению пешеходов.

Так, на ул. Михаила Грушевского зона парковки была ограничена только дорожной разметкой. Водители, по невнимательности, стояли вне габарита места и создавали препятствия для пешеходов. После проведения работ по реконструкции, парковка стала меньше на полметра. Было создано физическое препятствие в виде бордюра, что не позволяет автомобилям уменьшать ширину прохода для пешеходов.

Кроме самой площадки, во время реконструкции восстанавливают асфальтовое покрытие тротуарной части. Также устанавливаются антипарковочные столбы.

Облаштування паркувальних майданчиків

Облаштування паркувальних майданчиківПитання доцільності платного паркування приватних авто для багатьох країн світу вже є риторичним. Зі збільшенням рівня автомобілізації суспільства, більшість країн світу вже давно перейшла до моделі платного паркування у центральній частині міст. В українських містах ця тема й досі викликає гостру дискусію.В м. Дніпро налічується близько 200 тис. автомобілів на майже мільйон мешканців. Ще трохи більше 5 тисяч щоденно приїздить до обласного центру з передмістя. Але облаштованих паркомісць в центральній частині лише 6 тисяч. Тобто попит значно перевищує можливості міської інфраструктури.Карантинні обмеження дозволяють комунальним підприємствам міста швидше виконувати ту роботу, яка у звичайному житті зайняла би багато часу. КП Міськавтопарк наразі здійснює роботи з реконструкції та облаштування майданчиків для паркування у центральній частині міста. Велику увагу приділяють зонам, де паркування здійснювалось на тротуарах і заважало руху пішоходів. Так, на вул. Михайла Грушевського раніше зона парковки була обмежена лише дорожньою розміткою. Водії, через неуважність, стояли поза габаритом місця і створювали перешкоди для пішоходів. Після проведення робіт з реконструкції, паркувальний майданчик став меншим на півметри та створена фізична перешкода у вигляді бордюру, що не дозволяє автівкам зменшувати ширину проходу для пішоходів. Окрім самого майданчику, під час реконструкції відновлюють асфальтне покриття тротуарної частини. Також встановлюються антипаркувальні стовпчики для унеможливлення виїзду на тротуар у місцях, де це заборонено.

Опубліковано Департамент транспорту та інфраструктури м. Дніпро Середа, 20 травня 2020 р.
Поделиться: