Skip to content

У культовому американському журналі «RollingStone» вийшла стаття про Дніпро

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У культовому американському журналі «RollingStone» вийшла стаття про Дніпро

«Єврейська громада України дає відсіч російському вторгненню та брехні Путіна». З такою назвою вийшла стаття у культовому американському журналі «RollingStone». Авторка тексту – Наталія Гуменюк.

З-поміж іншого у публікації лідери єврейської громади Дніпра, а також переселенці, розповідають свої історії, про свою країну-Україну та своє неприйняття брехні путіна, а також про «денацифікацію». Про те, як головний єврейський центр в Україні – Дніпро – став штаб-квартирою для надання допомоги єврейській громаді країни, зокрема для координації міжнародної підтримки. Єврейські організації опікуються самотніми людьми похилого віку у місті та тими, кого евакуювали з гарячих точок. А синагога «Золота троянда» найбільшого єврейського центру у світі «Менора» у Дніпрі стала прихистком для багатьох переселенців.

Налагоджена робота і з евакуацією людей з гарячих точок. Так громада лідера рабинів Мейра Стамблера вже евакуювала 6000 людей.

«Ми повинні зрозуміти, що ця війна проста: зло проти добра. Будь-яка нормальна людина це розуміє. І це Боже провидіння, що президент Зеленський – єврей, тож ми можемо підірвати російську пропаганду», – цитують у статті рабина Стамблера.

У публікації також йдеться, що Дніпро зараз – це великий гуманітарний і логістичний вузол, який забезпечує резервну підтримку іншим регіонам України.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: