Skip to content

Потрібна кров: у Дніпрі шукають донорів

Яна Коваль

Міська клінічна лікарня № 4 потребує донорів крові. Про це повідомив заступник міського голови Дніпра, директор департаменту охорони здоров‘я населення ДМР Андрій Бабський. Детальніше розповість «Наше місто«.

Донором може стати будь-який громадянин віком від 18 років завважки від 50 кг. Але обов‘язково без протипоказань, визначених МОЗ. Ознайомитись можна за посиланням.

Необхідно мати із собою: паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер або встановлений додаток «Дія» у телефоні. Також важлива відсутність хронічних захворювань та достатній відпочинок напередодні донації. 

Заборонено вживати алкоголь протягом 48 годин. Обов’язково перед здаванням крові необхідно поснідати, але не вживати жирних та молочних продуктів.

Записатися можна попередньо за телефонами: 056 756 01 30 та 096 255 98 84. Процедура проходить у понеділок та середу, з 08:00 до 11:00, за адресою: вул. Ближня, 31, КНП «Міська клінічна лікарня № 4» ДМР.

Нагадаємо, «TAPS-Україна» та Координаційний штаб волонтерів Дніпра отримали велику партію гуманітарної допомоги з Європи та США. Передали 16 тонн медикаментів, одягу, продуктів харчування та спецодягу для рятувальників із ДСНС.

Категория: Новости Днепра, Новости здоровья Днепра

Метки: , ,

Поделиться: