Skip to content

Актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи у театрах

Ткач Анастасия

Актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи у театрах

У театрах Дніпропетровщини актори організовують благодійні концерти. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада, передає журналіст «Наше Місто. Афіша Дніпра»

Одна з таких вистав відбулась у лікарні Дніпропетровщини. Діти разом з акторами приборкували казкового дракона, виставу для них поставила група молодіжного театру. В глядацькій залі зібралося понад півсотні глядачів — це пацієнти, їхні батьки та дехто з персоналу медзакладу.

Ця вистава досить символічна. В ній дракон хоче з‘їсти принцесу Паляничку. Але казкові герої неодмінно її визволять. Це історія про кохання, дружбу і віру в добро, — каже Андрій Зіньковський, актор Дніпропетровського академічного українського молодіжного театру.

Нам дуже сподобалась вистава! Ми відволіклись, насміялись і весело провели час з дітьми, — ділиться враженнями мама маленької пацієнтки Інна.

Театр організовує подібні виступи для дітей, дорослих, всіх хто цього потребує. І все благодійно. Виступи вже відбулись у різних куточках області.

У цей складний час всі обласні заклади культури працюють своєрідними психологами, а також дарують позитивний настрій кожному глядачу, — розповідає начальнця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко. — Мистецтво зігріває серця. І ми хочемо допомогти людям відчути тепло нашої турботи.

Категория: Афиша, Война, Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: