Skip to content

Матеріальну допомогу від мерії Дніпра повинні отримати всі, незалежно від черговості подачі заявки – секретар міськради

Евгентий Гольдман

Евгентий Гольдман

Матеріальну допомогу від мерії Дніпра повинні отримати всі, незалежно від черговості подачі заявки – секретар міськради. Новости Днепра

Матеріальну допомогу від мерії Дніпра повинні отримати всі, незалежно від черговості подачі заявки – секретар міськради. Новости Днепра

У мерії Дніпра продовжують працювати над визначенням граничної суми матеріальної допомоги, що видаватиметься містянам за спрощеною процедурою. Після позачергового засідання профільної комісії у міськраді вирішили проаналізувати та спрогнозувати кількість заявок від дніпровців.

Головне завдання – розподілити гроші так, щоб будь-який мешканець міста міг одержати фінансову підтримку упродовж року. Про це 7 лютого заявив секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара.

Загалом існує два механізми отримання грошової допомоги. Один із них передбачає спрощену процедуру: потрібні заява, паспорт та ідентифікаційний код. Такий механізм ухвалили на минулій сесії міськради – під час голосування за виділення понад 140 млн грн на фінансову підтримку населення. Найчастіше звертаються щодо одержання коштів на оплату продуктів, комунальних послуг, боргів або витрат на медицину. Натомість уже майже тиждень ситуацію довкола виплат штучно розхитують. Серед містян зумисне поширюють чутки про завищені суми, що їх нібито можна отримати за спрощеною процедурою. У мерії Дніпра закликають мешканців міста не піддаватися на провокації.

«Велика кількість людей звертається по матеріальну допомогу. Це – нормально. Ми розуміємо, що багато з них її справді потребують. Для цього й ухвалювалася програма. Однак людей ввели в оману. Сказали, що вони можуть отримати суму близько 3,8 тис. грн або близько 2 тис. грн. Учора за дорученням мера профільна комісія збиралася на позачергове засідання щодо цього, однак не було рішення, за яке проголосувала б більшість. Були озвучені різні пропозиції – платити близько 200 грн за такими заявами, хтось пропонував платити близько 500 грн. Максимальна сума, яку озвучували, – 800-1000 грн. Думаю, найближчим часом комісія визначиться. Ми розуміємо, що люди приходять до мерії не просто так», – заявив Олександр Санжара.

За словами посадовця, після остаточного рішення комісії гроші почнуть виплачувати протягом максимум двох місяців. Водночас існує ще один механізм надання матеріальної допомоги – більш розлогий. Ним можуть скористатися люди, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, втратили житло або лікуються від тяжких недугів.

Щоб отримати матеріальну допомогу, їм необхідно подати заяву, копії паспорта та ідентифікаційного коду, а також документів, що підтверджують їхню непросту ситуацію. За наявності всіх паперів комісія з призначення та надання адресної матеріальної допомоги міської ради Дніпра ухвалює рішення. При цьому сума допомоги може становити в середньому до 5,5 тис. грн для кожного випадку.

Читайте также:

«Дно журналистики», — заммэра Днепра Михаил Лысенко высмеял фейк о ремонте дороги досками

В Каменском автомобиль переехал девушку прямо на тротуаре (видео)

Система запущена: днепрянам субсидии выплатят деньгами

«Плати, как захочешь!»: водители Днепра оценили полезную новинку на парковке в ТРК «Мост-сити»

В Днепре воры изобрели новую уловку

В минрегионе намерены убрать магазины, «ветеринарки» и стоматологии из жилых домов Днепра

Остап Бендер нервно курит: Днепрянин украл у спасателей склад с техникой и «кинул» покупателей

В Днепре «герой парковки» бросил свой автомобиль на пешеходном переходе напротив общества слепых

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , , ,

Поделиться: