Skip to content

Міносвіти закликає не поспішати писати заяви на контракт

Людмила Гейко

Людмила Гейко

СовсунДо МОН  надходять звернення абітурієнтів, яким приймальні комісії пропонують прийти вже зараз та написати заяву на зарахування на контракт.

Про це повідомила на прес-конференція “Вступна кампанія 2016. Етап 2 – Зарахування”, що відбулася 28 липня Перший заступник  Міністра освіти і науки України Інни Совсун:

– Ми звернулись до університетів з наполегливим проханням не робити цього, оскільки це суперечить умовам прийому і створює додаткові загрози для абітурієнтів. Така проблема існує вже не один рік, вступники слухають  приймальну комісію та приносять документи на контракт. А після того, як з’являється інформація, що абітурієнт пройшов на бюджет, він намагається забрати свої документи, проте університет не віддає йому оригінали, або сильно затягує цей процес, – розказала Перший заступник Міністра освіти і науки.

Вона наголосила, що поспіх створює додаткові проблеми для абітурієнтів. Головне – не переживати, вступники встигнуть подати заяву на контракт після того, як вже будуть точно знати, що не проходять на бюджет. З 1 до 5 серпня  абітурієнти мусять принести документи до  університетів для зарахування на бюджет. 6 серпня будуть оприлюднені списки зарахованих на держзамовлення. Заяву на навчання на контракті можна написати до 10 серпня, вже 12 серпня списки зарахованих на контракт  будуть готові. Вступники повинні до цього часу принести оригінали своїх документів.

– В цьому році рекордна кількість абітурієнтів має шанси вступити на бюджетні  місця. Тому шанси є, вони хороші, прохання не поспішати з написанням заяви на контракт. В сьогоднішніх умовах варто почекати хоча б до першого серпня – коли всі точно знатимуть, чи пройшли на бюджет, і потім вже писати заяву на контракт, якщо буде таке бажання і можливість, – наголосила Інна Совсун.

Довідка: з усіма питаннями щодо вступної кампанії 2016 року можна звертатися за телефонами гарячої лінії: (044)-481-32-15, 068-951-25-13. Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11; 0 800 504 425. Консультативні телефонні лінії працюють протягом вступної кампанії в робочі дні з 9:00 до 18:00. Також конкретні питання щодо вступу можна надсилати на електронну скриньку МОН [email protected].

Категория: Новости Днепра

Метки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: