Skip to content

ОФІЦІЙНО Сім тисяч пиріжків та зо два десятки пирогів передала молодь соцгуртожитку Дніпра силам оборони

Сім тисяч пиріжків та зо два десятки пирогів передала молодь соцгуртожитку Дніпра силам оборони - Наше Місто

З початку повномасштабного вторгнення мешканці Дніпровського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також внутрішньо переміщені особи, які знайшли прихисток у ньому, невтомно допомагають українським військовим. Щоденно з самого ранку вони готують та пакують смачні пиріжки з різними начинками, щоб передати їх на передову, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Для Катерини, однієї з мешканок гуртожитку, це не просто справа, а щира турбота про захисників. “Я віддаю частинку своєї душі нашим захисникам. Усе, аби вони наближали перемогу України”, – ділиться вона.

З квітня 2022 року завдяки спільним зусиллям молоді та працівників гуртожитку було виготовлено та відправлено близько 7 000 пиріжків.

Головним рахувальником є Микита, який має інвалідність, але допомога військовим для нього на першому місці. “Окрім підрахувань, я ще чищу овочі. Кожен наш пиріжок – це не просто їжа, а знак вдячності та підтримки для наших героїв”, – говорить він.

Військові щиро дякують за смачні пиріжки, які дарують їм відчуття домашнього тепла. “Ми вдячні за такі смаколики. Військові відірвані від родин, а так вони відчувають бодай краплю того домашнього тепла. Дякуємо за таку смачну підтримку”, – прокоментував Олексій, військовий ТрО.

Така допомога має не лише практичне значення, але й сприяє національно-патріотичному вихованню молоді. “Участь у подібних заходах допомагає молодим людям зрозуміти цінність єдності, відданості та патріотизму”, – підкреслює Наталія Орлянська, заступниця директора гуртожитку.

Нині у гуртожитку мешкають 13 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також 14 внутрішньо переміщених осіб. Їхній згуртований колектив є чудовим прикладом того, як кожен може зробити свій внесок у спільну справу та підтримати захисників України.

Фото прес-служби міськради Дніпра.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: