Skip to content

Захищав країну ще з часів АТО: на Харківському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Захищав країну ще з часів АТО: на Харківському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Безжальна війна жорстоко забирає життя мужніх захисників України, які стали на захист країни заради нашого мирного життя. У АрселорМіттал Кривий Ріг повідомили трагічну новину – на війні загинув криворіжець Максим Врещов, – пише «Наше Місто».

13 травня трагічно обірвалося життя Максима Врещова, мужнього захисника України з Кривого Рогу. Під час виконання бойового завдання біля селища Руська Лозова на Харківщині він загинув, віддавши своє життя за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Сумна звістка про втрату Максима глибоко вразила колектив цеху з обробки, прибирання металу і сортування металопродукції ПП «Стіл Сервіс», де він працював. Колеги згадують загиблого як чуйну і дуже відповідальну людину. Кажуть, що він був активним і любив природу. У цеху завжди дослухалися до думки свого працівника.

«Ви ж розумієте, що працювати прибиральником металу дуже важко фізично. Робочі зміни тривають 12 годин, усю некондиційну продукцію сортопрокатних цехів вони відкидають у потоці вручну. Тут треба бути обачливим, сильним та витривалим. Це справжня чоловіча робота. І попри монотонність завдань, не можна втрачати пильності, треба суворо дотримуватись правил охорони праці», – розповідає начальник цеху «Стіл Сервіс» Дмитро Мельніков.

З 2014 року, коли розпочалася війна на сході України, Максим мужньо боронив рідну землю. Він пройшов пекло Іловайська та Дебальцевого, а згодом, коли мирне життя здавалося близьким, знову пішов на фронт, коли 2022 року почалася повномасштабна агресія Росії.

Останні півроку він воював на Донеччині, а потім перебрався на Харківщину, де зараз вирують найзапекліші бої.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: інстаграм-сторінка АрселорМіттал Кривий Ріг.

Нагадаємо, раніше ми писали, що відому рятувальницю з Дніпра Євгенію Дудку посмертно нагородили відзнакою «За оборону України».

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: