Skip to content

Більшість дронів для ЗСУ в Україні закупила мерія Дніпра: результати дослідження

Більшість дронів для ЗСУ в Україні закупила мерія Дніпра: результати дослідження

Більше 3000 безпілотників для ЗСУ закупила міська влада Дніпра за два роки війни. Згідно з дослідженням ГО “Громадський моніторинг України”, яке охоплювало закупівлі безпілотних літальних апаратів (БПЛА) місцевими радами, районними та обласними адміністраціями через платформу Prozorro, Дніпро лідирує в Україні за кількістю придбаних дронів для потреб ЗСУ. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Загалом же, протягом досліджуваного періоду (з 24.02.2022 по 24.02.2024) громадами та місцевими адміністраціями України було придбано: 36 246 БПЛА, 60 комплектів на суму 2 млрд  763 млн 287 тис. грн.

Дніпропетровщина лідирує в Україні з закупівель безпілотників для ЗСУ.  5 609 БПЛА на загальну суму 707 млн 354 тис. грн. придбано для потреб української армії в Дніпропетровській області. 3 003 з них, на суму 418 млн 859 тис. грн., закупила Дніпровська міська рада.

Згідно з результатами дослідження ГО «Громадський моніторинг України» місто Дніпро є лідером по країні  із закупівель квадрокоптерів, FPV дронів  та  інших безпілотних літальних апаратів для потреб ЗСУ.

Раніше ми писали, у Дніпрі комунальники активно відновлюють вуличне освітлення.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: