Skip to content

До 45 тис. грн на місяць: ТОП найбільш високооплачуваних вакансій у Дніпрі

До 45 тис. грн на місяць: ТОП найбільш високооплачуваних вакансій у Дніпрі

Ринок праці постійно розвивається, пропонуючи цікаві можливості для пошуків роботи. Минулий тиждень не став винятком, тому Інспекція з питань праці та зайнятості склала ТОП-5 найбільш високооплачуваних вакансій тижня, – пише «Наше Місто».

У Дніпрі є багато вигідних пропозицій праці, що дозволяють досягти фінансового успіху. У Інспекції з питань праці та зайнятості розповіли, які посади стали найбільш оплачуваними протягом тижня з 22 по 28 квітня.

До 45 тис. грн

Обіцяно винагороду у розмірі 45 тисяч гривень шеф-кухареві у мережі кафе-пекарень “Франик”, що незабаром відкриється у центрі міста Дніпро. Обов’язки включають забезпечення безперервної роботи закладу, контроль над усіма процесами та формування команди від самого початку. Якщо вас зацікавила пропозиція, телефонуйте на (050)1077074 до HR мережі, Альони.

До 35 тис. грн

Фармацевтові у одній з аптек мережі АНЦ пропонують зарплату до 35 тисяч гривень. Основними обов’язками буде знання асортименту лікарських засобів. Детальну інформацію можна отримати за номером (050)3648792.

До 30 тис. грн

Фахівцю флексографічного друку пропонують зарплату до 30 тисяч гривень у компанії “Дніпропластавтомат”, з наданням навчання. Важливо мати навички читання технічної документації. Звертайтеся за деталями за номерами телефонів: (067)1284767, (066)5799489.

До 28 тис. грн

На роботу на конвеєр у пекарню компанії “BIMBO”, офіційного постачальника хлібобулочних виробів для “МакДональдз Україна”, шукають робочого за зарплату до 28 тисяч гривень, з наданням навчання. Вакансія передбачає роботу на комплексно-механізованому конвеєрі пекарні. Детальну інформацію можна отримати за номером (067)6760996.

До 26 тис. грн

Заробітна плата для водія навантажувача на заводі “Мікс-Бет” становить до 26 тисяч гривень. Бажано мати досвід роботи на аналогічній посаді та посвідчення водія навантажувача. Подробиці за телефоном (050)3635374.

Ці та інші вакансії можна переглянути у Viber – Work_DniproUA.

Нагадаємо, раніше ми писали: ТОП-10 найбільш високооплачуваних вакансій у Дніпрі та області.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: