Skip to content

У Дніпропетровській філії “Газмережі” зробили важливу заяву про передачу показань лічильника

Ксенія Куземко

У Дніпропетровській філії “Газмережі” зробили важливу заяву про передачу показань лічильника

Дніпропетровська філія «Газмережі» просить споживачів надати показання лічильників природного газу за період з 1 по 5 травня. Передати ці дані зручним для вас способом, пише «Наше місто».

Важливо знати: Дніпропетровська філія “Газмережі” є Оператором ГРМ (газорозподільної мережі) в регіоні (Дніпропетровська область, за винятком м. Дніпро та м. Кривий Ріг). Для забезпечення балансу газу в цій зоні компанія має розгалужену мережу приладів обліку та обробки показань лічильників. Тому лише Дніпропетровська філія “Газмережі” має право приймати показання лічильників газу.

Інформацію про фактичне споживання газу надсилають на платформу Оператора ГТС. Ці дані постачальник використовує для формування рахунків. Якщо показань лічильника немає, то обсяг спожитого газу розраховується за плановими показниками, згідно з Кодексом ГРМ.

Завдяки зручному та сучасному сервісу – особистому кабінету – клієнти Дніпропетровської філії «Газмережі» можуть легко передати показання лічильника газу. Цей процес займає усього кілька хвилин.

А також зателефонувати у контакт-центр ГК «Нафтогаз України» за номерами: 066-300-2-888; 098-300-2-888; 093-300-2-888; 057-708-01-87; 056-747-36-35.

Раніше ми писали, у Дніпрі автори проєкту показали, як виглядатиме новий житловий комплекс Topol Town.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: