Skip to content

Для економії коштів на опаленні: у Дніпрі на станції водовідведення встановили частотний перетворювач

Для економії коштів на опаленні: у Дніпрі на станції водовідведення встановили частотний перетворювач

У Дніпрі на одній зі станцій водовідведення встановили частотний перетворювач, який економить до 30 % електроенергії. Це дозволяє економити й гроші на опаленні. Як працює котельня, – розповість «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Дана насосно-фільтрувальна станція Дніпра забезпечує питною водою більше ніж 30 % населення міста.

Денис Ващук, заступник головного інженера КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради, зазначив, що для економного використання енергоресурсів у 2016 році була введена в експлуатацію твердопаливна модульна котельня. За його словами, ця котельня дозволяє економити близько 40 % коштів на опалення виробничих приміщень станції в опалювальний сезон.

А на одній із станцій водовідведення на лівобережній частині міста встановили частотний перетворювач для насосних агрегатів.

«Він добре себе показав, бо дозволяє значно економити електроенергію. Її споживання знизилося до 30 %, або 17 тисяч кВт годин на місяць», — додав Денис Ващук.

Ця станція обслуговує будинки приватного сектору, багатоповерхівки та приватні підприємства. Вона приймає в себе стоки з лівобережної частини міста та проводить грубу очистку, а потім перекачує їх на станцію аерації.

«Нині 65 об’єктів КП «Дніпроводоканал» обладнані частотними перетворювачами. Із них 11 – насосні станції водовідведення, 6 – водопровідні насосні станції та 48 – підвищувальні насосні станції», — підсумував заступник головного інженера КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі мешканці ОСББ “Софія, 73” отримали нову систему опалення, відремонтовані ліфти та покрівлю.

Читайте також: Батл поколінь: у Дніпрі учасники УТВ та школярі змагалися на краще знання англійської мови.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: