Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі мешканці ОСББ “Софія, 73” отримали нову систему опалення, відремонтовані ліфти та покрівлю

Михайло Чернов

Міська влада Дніпра попри всі складнощі нашого воєнного часу системно допомагає мешканцям будинків, в яких створені ОСББ, проводити важливі ремонти. Ці роботи зокрема сприяють підвищенню енергоефективності та підвищують комфорт для мешканців.

В будинку за адресою: вул.Галини Мазепи, 73 (колишня назва – вул.Софії Ковалевської), що на лівому березі міста, два роки тому створили ОСББ, яке дуже активно приводить будинок до ладу. В тому числі – завдяки суттєвій підтримці з боку міської влади.

Нещодавно тут завершили масштабний ремонт системи опалення, яка вже дуже давно потребувала модернізації,  зазначає голова ОСББ Олена Хорунжа.  В усіх під’їздах повністю замінили старі зношені  горизонтальні та вертикальні труби – встановили нові, металопластикові, також оновили запірну арматуру.

Завдяки проведеним роботам взимку опалення в усіх квартирах буде більш рівномірним та якісним. Ба більше – через загальне підвищення температури в будівлі мешканці за бажанням зможуть споживати  менше теплової енергії та й, відповідно, сплачувати менше.

Ремонт системи опалення в будинку був вкрай потрібним для людей:

– Раніше взимку в квартирах опалення було дуже нерівномірним, – розповідає Наталія Хоменко, яка мешкає в цьому будинку вже кілька десятків років. –  Приміром, частина нашої квартири трохи прогрівалася, а в іншій частині було прохолодно… Сподіваємося, що тепер взимку в будинку буде тепліше. Це дуже важливо для мешканців, в першу чергу – дітей, людей похилого віку тощо.  Дякуємо нашому ОСББ за таку потрібну роботу!

Нещодавно створене об’єднання співвласників житла дуже активно бере участь у міській Програмі співфінансування ремонтів в будинках ОСББ. Позитивний результат відчувають усі мешканці. За умовами програми об’єднання вклало у великий проект з оновлення системи опалення свою частку у розмірі 25% (360 тис.грн), іншу частину – 75%, або ж понад мільйон гривень – профінансувала міська влада.

Крім того, раніше завдяки підтримці міста в будинку провели ремонти ліфтів в під\їздах: замінили кабіни, станції керування, лебідки, електродвигуни та ін. Тепер підйомники працюють чітко та тихо. Результат відчули усі мешканці, в першу чергу – ті, хто мають квартири на верхніх поверхах.

А завдяки допомозі депутата міської ради Сергія Пустового в будинку ОСББ, вдалося відремонтувати покрівлю.

В планах на перспективу у об’єднання співвласників – привести до ладу електромережі всередині будинку, а також облаштувати власний тепловий пункт.


– Ми дуже вдячні міській владі, депутату Сергію Пустовому, який допомагає нашому будинку, загалом – усій команді мера Дніпра Бориса Філатова за підтримку! – говорить голова ОСББ “Софія, 73” Олена Хорунжа. – Адже лише своїми силами об’єднання не змогло б провести такі масштабні ремонтні роботи.

Міська Програма співфінансування ремонтів в будинках ОСББ ефективно працює попри всі складнощі нашого часу. З початку року вже реалізовано 70 заявок об*єднань з проведення різноманітних ремонтів, зазначає Марина Ковальчук, представниця Департаменту самоорганізації населення міської ради Дніпра. Серед виконаних заявок понад двох десятків пов’язані саме з ремонтами сантехнічних систем. Наразі в роботі перебувають ще понад 100 заявок ОСББ. 

Просто зараз триває прийом заявок на проведення ремонтів за Програмою співфінансування  на наступний, 2025 рік. Всіх очільників ОСББ, які мають наміри покращувати свої будинки, запрошують долучатися до цієї корисної ініціативи міської ради та завчасно готувати  проектні пропозиції.

Подати заявку на участь у Програмі можна онлайн або звернувшись до Департаменту самоорганізації населення міської ради Дніпра: конт.тел. 063-340-94-77, а також 063-340-94-72 (технічний відділ), Е-mail: upsn.dmr@gmail.com.

Категорія: Важливо, Влада, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: