Skip to content

Волонтери врятували з Часового Яру цуценят та евакуювали до Дніпра

Волонтери врятували з Часового Яру цуценят та евакуювали до Дніпра

Волонтери з Дніпра рятують тварин з найгарячіших точок. Так чотирилапі потрапляють до Дніпра – тут вони знаходять безпечний притулок, а потім й родину. З початку повномасштабного вторгнення організація «Save Animals Ukraine» врятувала понад півтори тисячі тварин. Песики, врятовані з Часового Яру ризикували загинути під ворожим вогнем, проте зараз вони у безпеці та шукають нових господарів. Як рятують домашніх тварин на лінії фронту, – розповість «Наше Місто» з посиланням на ДніпроТБ.

Цуценята, яких з Донеччини врятували волонтери, були дуже худими та наляканими. За словами Андрія, волонтера ГО «Save Animals Ukraine», вони з командою не могли дістатися місця, де знаходилися хвостаті. Тому у порятунку їм допоміг військовий.

«Це цуцики, вони були врятовані з Донецької області, з дуже небезпечного місця, ми не могли туди дістатись і допоміг наш друг-військовий, він вивіз їх у більш безпечне місце», – каже волонтер.

Волонтери врятували з Часового Яру цуценят та евакуювали до Дніпра

Під ворожими обстрілами у Часовому Яру опинились дорослий собака з десятьма цуценятами, з яких вижили, на жаль, лише троє. Волонтери доправили чотирилапих до Дніпра. При цьому один з песиків вже знайшов нову домівку, а решта живуть у ветеринарній клініці і мріють мати родину.

«Це саме ці цуценята врятовані з-під Часового Яру. Це хлопчик та дівчинка. Ближче до мене дівчинка. Хлопчика звуть Локі, дівчинку – Стейсі. Вони вже довгий час у клініці, лікуються. Їм тут непогано. Але вдома звісно буде краще, – каже Андрій.

У ветеринарній клініці цуценят вилікували, обробили від паразитів та зробили щеплення. Тепер вони цілком здорові. Ветеринари вважають, їм до 5-ти місяців, а виростуть вони середнього розміру – до 13 кілограмів.

Тож якщо хочете взяти цих малят до себе – звертайтесь до ветеринарної клініки ПРостоФіля, або волонтерів.

Нагадаємо, раніше ми писали: Евакуйований з Часового Яру рудий кіт знайшов нову родину у Дніпрі.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: