Skip to content

У Дніпрі цьогоріч більше 180 постраждалих внаслідок обстрілів рф отримали матеріальну допомогу від міста

У Дніпрі цьогоріч більше 180 постраждалих внаслідок обстрілів рф отримали матеріальну допомогу від міста

Дніпро продовжує допомагати постраждалим внаслідок російських обстрілів. Мешканці отримують матеріальну допомогу від міста, аби відновити пошкоджене житло. Вона надається навіть у випадку, якщо житло постраждало на початку війни, а власних звернувся про допомогу лише зараз, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

В одній з квартир у будинку по вул. Янтарній, 42, яка постраждала в травні минулого року роботи з відновлення вже завершились.

«Коли це все сталось, нікого вдома не було. Про те, що в нас постраждала квартира, дізналась від сусідів. Виявилось, що повилітали вікна. Звернулись по допомогу до районної адміністрації, опісля отримали матеріальну допомогу від міста. Зараз вже всі вікна вставили. Роботи виконали швидко, приблизно за тиждень. До цього майже рік приводили до ладу правоустановчі документи, щоб отримати матеріальну допомогу», — поділилась пані Валентина, власниця постраждалого житла.

Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міськради,  роз’яснила, що всі жителі, що постраждали від атак рф, отримують матеріальну допомогу від міста. Ця допомога надається навіть у випадку, якщо житло постраждало в 2022 році, а власник звернувся за допомогою лише зараз – немає терміну давності.

У кожному окремому випадку місто підходить індивідуально до надання допомоги. Наприклад, у разі пошкоджень багатоквартирного будинку міський бюджет покриває витрати на заміну вибитих вікон. Якщо пошкодження серйозніше і оселя потребує ремонту, приймається рішення про надання матеріальної допомоги. Максимальна сума допомоги складає 1 мільйон гривень.

Щоб призначили матеріальну допомогу, необхідно звернутися до адміністрації району для оформлення актів про пошкодження/руйнування житла. Далі з актом та пакетом документів — до департаменту соціальної політики міськради Дніпра. Детальні роз’яснення можна отримати за телефоном управління соціального захисту: (068) 913-46-88.

Цьогоріч станом на 1 квітня матеріальну допомогу за житло, постраждале внаслідок ракетних обстрілів, уже отримали 184 особи на загальну суму понад 11,8 млн грн (невдовзі — ще 49 осіб на загальну суму понад 1,7 млн грн), зокрема:

  • щомісячну матеріальну допомогу на період проведення ремонтних робіт за адресою: вул. Набережна Перемоги, 118, корпус 3 отримують 29 осіб на суму 351 332 грн;
  • щомісячну матеріальну допомогу на період проведення ремонту житлового будинку за адресою: вул. Енеїди, 26, починаючи з березня 2024 року, отримують 63 особи на суму 840 055 грн.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі коштом ЄБРР утеплюють 5 будинків, 2 з яких постраждали від ракетних ударів.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: