Skip to content

Відключення водопостачання: де у Дніпрі не буде води 16 квітня

Відключення водопостачання: де у Дніпрі не буде води 16 квітня

За деякими адресами у Дніпрі через протікання було відключено постачання. Його планують повернути після завершення робіт, – пише «Наше Місто» з посиланням на Дніпровську міську владу.

З самого ранку комунальники працюють над ліквідацією протікання водопроводу на вул. Набережна Перемоги, 5. Через це припинено водопостачання по вул. Набережна Перемоги, 5, 7.

У зв’язку з протіканням водопроводу в підвалі по вул. Калинова, 79, також припинено водопостачання цього будинку. Роботи проводить обслуговуюча організація.

Водопостачання відновлять одразу після завершення робіт.

Всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

За минулу добу, 15 квітня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 16 засмічень на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 17 пошкоджень на мережах водопостачання.

Нагадаємо, вчора Дніпро накрила перша квітнева гроза – через це у місті були повалені дерева та затримка транспорту. Натомість у області через негоду низка населених пунктів залишилася без світла.

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: