Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Бузок у Дніпрі розквітнув на місяць раніше: весна продовжує бити рекорди

Бузок у Дніпрі розквітнув на місяць раніше - Наше Місто

Цьогорічна весна у Дніпрі дивує не лише раннім теплом, але й феноменальним цвітінням бузку. Ці ніжні квіти, які зазвичай радують нас у середині травня, цього року розпустилися на цілий місяць раніше, повідомляє «Наше Місто».

Перші квіти з’явилися на кущах вже на початку квітня. Таке раннє цвітіння бузку можна пояснити аномально теплою зимою та весною. Через високі температури всі природні процеси прискорилися, і те, що зазвичай відбувається в травні, цього року сталося вже в квітні.

Це не єдиний рекорд, який б’є весна у Дніпрі. Через аномальне квітневе тепло вже розквітнули тюльпани, а абрикоси навіть встигли “згоріти” на сонці.

Бузок – це не просто красива квітка, це символ весни, нового життя та надії. Його аромат наповнює вулиці міста, створюючи атмосферу романтики та затишку.

Раннє цвітіння бузку – це не лише красиве видовище, але й нагадування про те, як важливо цінувати кожну мить весни. Адже вона така коротка, і хочеться насолодитися її красою сповна.

Тож не втрачайте часу, адже цвітіння бузку – це чудовий час для прогулянок, фотосесій та просто для того, щоб помилуватися красою природи.

Зверніть увагу, що раннє цвітіння бузку може бути небезпечним для людей, які страждають на алергію. Тому перед тим, як вирушати на прогулянку, рекомендується прийняти антигістамінний препарат.

Нагадаємо, раніше ми писали, що через аномальну квітневу спеку у Дніпрі стартував неофіційний пляжний сезон.

Фото: Валерій Кравченко.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: