Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі на Бульварі Слави масово розквітли тюльпани

У Дніпрі на Бульварі Слави масово розквітли тюльпани

У Дніпрі на Бульварі Слави зараз можна спостерігати чарівне видовище. Тут вже розквітли яскраві тюльпани. Аномально тепла погода у цьому році посприяла активному цвітінню квітів у Дніпрі. Спочатку дніпряни милувалися різнокольоровими крокусами, а тепер у парках та скверах мешканці та гості міста радіють чарівним магноліями. Майже одночасно з ними розквітли і тюльпани – одні з найголовніших символів весни, – передає «Наше Місто».

У Дніпрі на Бульварі Слави масово розквітли тюльпани

Аномально тепла зима та ранній початок весни подарували дніпрянам можливість насолодитися цвітінням прекрасних тюльпанів на місяць раніше, ніж зазвичай. Зараз бульвар Слави перетворився на справжній квітковий рай.

У Дніпрі на Бульварі Слави масово розквітли тюльпани

Разом із теплим весняним сонцем і активним пробудженням природи тюльпани налаштовують на романтичний настрій та створюють виняткову атмосферу. Люди, проходячи бульваром, не втомлюються дивуватися цьому природному диву. Дехто зупиняється, аби сфотографувати цю красу, із задоволенням позуючи поруч із яскравими бутонами тюльпанів. Інші просто насолоджуються відпочинком серед цієї весняної краси, на мить забуваючи про буденні турботи.

У Дніпрі на Бульварі Слави масово розквітли тюльпани

Тюльпани на бульварі Слави стали не лише символом весняного пробудження, а й втіленням краси природи, яка завжди радує і надихає. Їхні яскраві пелюстки і неповторний аромат створюють неповторну атмосферу романтики та спокою, яка зараз панує у серці міста.

Фото: Валерій Кравченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що разом з теплою погодою розпочався сезон кліщів. Тому експерти з Дніпра розповіли, як захистити від укусу себе та домашніх тварин.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Фотогалерея

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: