Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі у Сквері Прибережному масово розквітли магнолії унікального сорту «Нігра»

У Дніпрі у Сквері Прибережному масово розквітли магнолії унікального сорту «Нігра»

У Дніпрі в сквері Прибережному зараз панує атмосфера неймовірної краси, яка сповнена весняних пахощів та спокою. Саме тут розквітли магнолії унікального сорту «Нігра», які привертають увагу своєю дивовижною красою та неперевершеним забарвленням квіток. Цей сорт славиться найтемнішим відтінком серед усіх інших магнолій, а окрім цього, квіти цього сорту мають форму лілії. Фотограф Валерій Кравченко зробив ексклюзивні кадри зі скверу Прибережного, який зараз виглядає по-особливому яскраво, – передає «Наше Місто».

У Дніпрі у Сквері Прибережному масово розквітли магнолії унікального сорту «Нігра»

Магнолії завжди були символом весняного пробудження та ніжності. Вони є одними з перших дерев, які розквітають після зимового сну, наповнюючи повітря неповторним ароматом та прикрашаючи пейзаж своїми прекрасними квітами. Сорт «Нігра» зі своїми унікально темними квітами надає цьому прекрасному виду рослин ще більшої чарівності та загадковості.

У Дніпрі у Сквері Прибережному масово розквітли магнолії унікального сорту «Нігра»

Магнолія – не просто красива квітка, а справжня мандрівниця крізь час. Вона – одна з найстаріших рослин на Землі, а її історія сягає корінням в епоху динозаврів. За словами вчених, до льодовикового періоду магнолія була широко поширена в лісах середньої широти та навіть сягала сучасної Арктики. З тих часів, як зазначають ботаніки-морфологи, магнолія майже не змінилася. Її вигляд і спосіб життя збереглися до наших днів, тож давній тип будови квітки й далі чарує людей своєю витонченою красою.

Дніпряни та гості міста не можуть стримати своєї радості від спостереження за цим природним дивом. Сквер Прибережний став не тільки місцем відпочинку, а й місцем фотосесій для багатьох, хто бажає зарядитися позитивною енергією, яку надає квітуча природа та поділитися цим унікальним природним дивом у своїх соцмережах.

У Дніпрі у Сквері Прибережному масово розквітли магнолії унікального сорту «Нігра»

Варто зазначити, що магнолії не лише прикрашають ландшафт міста, а й мають важливе екологічне значення. Вони сприяють очищенню повітря від шкідливих речовин та створюють комфортне середовище для прогулянок та відпочинку місцевих мешканців.

Фото: Валерій Кравченко.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі на Успенській площі масово розквітли магнолії.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: