Skip to content

Війна забирає найкращих: на Сумському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Війна забирає найкращих: на Сумському напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Щодня Україна втрачає мужніх захисників України, які борються за свободу та незалежність нашої країни. Вони захищають нас, наших дітей та майбутнє усієї держави. Так, у Першому Криворізькому повідомили, що в бою на Сумщині загинув військовий з Кривого Рогу Олександр Коваленко, – пише «Наше Місто».

30 березня, отримавши поранення несумісне з життям, загинув криворіжець Олександр Коваленко. У шкільні роки він навчався у Криворізькій загальноосвітній школі № 42. Після її закінчення пішов до Криворізького гірничого коледжу та Криворізького Національного Університету.

Закінчивши навчання чоловік працював на шахті “Ювілейна” ПрАТ “Суха Балка”,  а згодом на ЦГЗК “Метінвест”. Але мирне життя закінчилося, коли розпочалася широкомасштабна війна.

5 травня 2022 року Олександр добровільно долучився до лав 129-ї Криворізької окремої механізованої бригади територіальної оборони. Рік тому, 7 квітня 2023 року, Олександр під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку отримав поранення, за що був нагороджений посвідченням з Відзнакою МО України медаллю «За поранення».

У березні 2024 року Олександр захищав нашу землю на Сумському напрямку – поблизу села Миропілля. На жаль, під час виконання бойового завдання 30 березня чоловік отримав поранення несумісне з життям.

У чоловіка залишилися дружина, батьки та сестра.

Фото: сайт Перший Криворізький.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям. Україна втратила захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині попрощалися з відомим спортсменом Віталієм Цуркаленко, який загинув на Сумському напрямку.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: